forum.zgorzelec.info
http://m.forum.zgorzelec.info/

Rabka zdrój wakacje :)
http://m.forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?f=56&t=6258
Strona 1 z 1

Autor:  tinka [ 31 maja 2026, 16:51 ]
Tytuł:  Rabka zdrój wakacje :)

Co można robić przez tydzień w Rabce-Zdrój? Martwię się że się znudzę bo to małe miasto. Zwykle jeżdżę w Tatry ale tym razem pomyślałem o czymś innym.

Autor:  str [ 31 maja 2026, 19:02 ]
Tytuł:  Re: Rabka zdrój wakacje :)

Tydzień na spokojnie :)
Turbacz to jedna wycieczka, Gorce generalnie mają kilka ładnych szlaków i możesz nimi chodzić cały tydzień nie powtarzając trasy. Babia Góra jest w zasięgu jednodniowej wycieczki samochodem i to jest już poważna góra. Czorsztyn z zamkiem i jeziorem to też ładna wycieczka na jeden dzień. Do Zakopanego możesz skoczyć na jeden dzień żeby mieć z głowy. Park Zdrojowy w samej Rabce jest zadbany i przyjemny na poranne spacery. Kilka razy jadłem tam w lokalnych knajpkach i jedzenie jest na dobrym poziomie. Szczerze mówiąc przy takim programie tydzień mija szybko. Nocleg możesz sprawdzić na https://www.gorskiraj.com/ i Jak dla mnie świetne miejsce, bardzo dobry standard.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/