| forum.zgorzelec.info http://m.forum.zgorzelec.info/ |
|
| Rabka zdrój wakacje :) http://m.forum.zgorzelec.info/viewtopic.php?f=56&t=6258 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tinka [ 31 maja 2026, 16:51 ] |
| Tytuł: | Rabka zdrój wakacje :) |
Co można robić przez tydzień w Rabce-Zdrój? Martwię się że się znudzę bo to małe miasto. Zwykle jeżdżę w Tatry ale tym razem pomyślałem o czymś innym. |
|
| Autor: | str [ 31 maja 2026, 19:02 ] |
| Tytuł: | Re: Rabka zdrój wakacje :) |
Tydzień na spokojnie Turbacz to jedna wycieczka, Gorce generalnie mają kilka ładnych szlaków i możesz nimi chodzić cały tydzień nie powtarzając trasy. Babia Góra jest w zasięgu jednodniowej wycieczki samochodem i to jest już poważna góra. Czorsztyn z zamkiem i jeziorem to też ładna wycieczka na jeden dzień. Do Zakopanego możesz skoczyć na jeden dzień żeby mieć z głowy. Park Zdrojowy w samej Rabce jest zadbany i przyjemny na poranne spacery. Kilka razy jadłem tam w lokalnych knajpkach i jedzenie jest na dobrym poziomie. Szczerze mówiąc przy takim programie tydzień mija szybko. Nocleg możesz sprawdzić na https://www.gorskiraj.com/ i Jak dla mnie świetne miejsce, bardzo dobry standard. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+1godz. |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|