|
Strefa czasowa UTC+1godz. |
![]() |
Strona 6 z 39 |
[ Tematy: 1928 ] | Przejdź na stronę Poprzednia 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39 Następna |
|
|
|||||||
| Tematy | Autor | Odpowiedzi | Odsłony | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
17 |
43168 |
07 lis 2012, 19:20 |
||||
| 1% podatku - Zgorzelec | 20 |
48048 |
07 lis 2012, 11:17 |
||||
|
|
53 |
97705 |
05 lis 2012, 17:45 |
||||
| Ankieta: XXI finał WOŚP w Zgorzelcu. Propozycje | 5 |
16509 |
31 paź 2012, 9:59 |
||||
|
|
21 |
51213 |
31 paź 2012, 7:53 |
||||
|
|
119 |
205635 |
30 paź 2012, 20:39 |
||||
| POWÓDŹ 2010 - Zgorzelec i powiat | 146 |
254603 |
29 paź 2012, 18:32 |
||||
|
|
173 |
256987 |
28 paź 2012, 20:44 |
||||
|
|
597 |
793690 |
26 paź 2012, 17:00 |
||||
| Miejski Dom Kultury | 8 |
28092 |
23 paź 2012, 10:43 |
||||
| Elektrownia atomowa "Turów"? | 51 |
101891 |
03 paź 2012, 22:36 |
||||
| Czarna plama Zgorzelca (podwórko za starym sądem) | 30 |
61789 |
23 wrz 2012, 12:38 |
||||
| Szajs | 4 |
15038 |
14 wrz 2012, 20:50 |
||||
|
|
59 |
105490 |
29 sie 2012, 16:41 |
||||
| polskie dzieci w niemieckich obozach pracy | 4 |
13453 |
24 sie 2012, 22:54 |
||||
| Święto Wojska Polskiego | 1 |
9016 |
15 sie 2012, 18:56 |
||||
| UWAGA NA HASŁO!!! | 9 |
23183 |
09 sie 2012, 23:08 |
||||
| 3 - 5 sierpnia 2006 FESTIWAL TEATRÓW ULICZNYCH | 5 |
18433 |
23 lip 2012, 22:35 |
||||
| Wakacje na mazurach | 0 |
12882 |
19 lip 2012, 17:59 |
||||
| biuro finasowe przy Poniatowskiego | 1 |
9219 |
10 lip 2012, 15:46 |
||||
| Najbiedniejsze polskie miasta | 6 |
18276 |
06 lip 2012, 10:19 |
||||
| Dziwny halas na Ujezdzie - ktos cos wie? | 20 |
44656 |
05 lip 2012, 12:26 |
||||
|
|
216 |
279998 |
05 lip 2012, 10:28 |
||||
| Zwolnienia z pracy zgorzeleckich nauczycieli... | 22 |
46492 |
05 lip 2012, 8:35 |
||||
| Zgorzelecka ciepłownia... na sprzedaż | 11 |
25488 |
02 lip 2012, 12:16 |
||||
| orzeszkowa | 1 |
8681 |
02 lip 2012, 7:51 |
||||
|
|
17 |
44614 |
26 cze 2012, 15:21 |
||||
| świnki | 1 |
9526 |
20 cze 2012, 9:39 |
||||
|
|
37 |
70382 |
15 cze 2012, 7:11 |
||||
|
|
42 |
83917 |
05 cze 2012, 11:58 |
||||
| 50-cio lecie Pieńska - obchody, opinie | 8 |
21504 |
04 cze 2012, 16:47 |
||||
| O POcynkach,imprezach i ich ocenie... | 15 |
33653 |
04 cze 2012, 5:16 |
||||
| Kradzież ławeczek... - wydzielone z wątku o Estetyce | 20 |
40009 |
29 maja 2012, 13:43 |
||||
|
|
3 |
10750 |
28 maja 2012, 10:37 |
||||
| Policja kopała leżącego zakutego w kajdankach | 5 |
15422 |
25 maja 2012, 15:31 |
||||
| recepta na edu - gamonia | 5 |
14234 |
14 maja 2012, 12:22 |
||||
| Polowanie na jelenie??? | 9 |
21592 |
12 maja 2012, 23:11 |
||||
| Ciekawe info o ZUZ | 5 |
13712 |
10 maja 2012, 21:43 |
||||
| Płatne parkingi w centrum miasta... | 7 |
18344 |
04 maja 2012, 7:10 |
||||
| Obniżamy diety radnych | 2 |
9419 |
30 kwie 2012, 11:07 |
||||
|
|
24 |
46289 |
24 kwie 2012, 11:44 |
||||
| Krwiodastwo w Goerlitz - pieniądze to nie wszystko... ale... | 7 |
18858 |
15 kwie 2012, 13:43 |
||||
| Małysz | 10 |
24302 |
14 kwie 2012, 8:50 |
||||
| Sposoby oszukiwania i naciągania klienta w hipermarketach | 28 |
52084 |
11 kwie 2012, 18:01 |
||||
| Korek na Domańskiego... - wydzielone z wątku o Estetyce | 9 |
20711 |
07 kwie 2012, 19:58 |
||||
|
|
0 |
11856 |
06 kwie 2012, 23:37 |
||||
| flaga narodowa | 25 |
49189 |
02 kwie 2012, 8:08 |
||||
| Wstyd Panie Alku | 12 |
26871 |
01 kwie 2012, 16:59 |
||||
|
|
0 |
12453 |
28 mar 2012, 14:10 |
||||
| Tramwaj w Zgorzelcu | 154 |
214284 |
23 mar 2012, 12:19 |
||||
![]() |
Strona 6 z 39 |
[ Tematy: 1928 ] | Przejdź na stronę Poprzednia 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39 Następna |
|
Strefa czasowa UTC+1godz. |
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości |
|
Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |