|
|
| Tematy |
Autor |
Odpowiedzi |
Odsłony |
Ostatni post |
 |
Przejazdy kolejowe w mieście, czy coś można z tym zrobić ?
|
bog180 |
14 |
26648 |
29 gru 2006, 15:06
wszechpoglodzio
|
 |
kto zyska a kto straci? /temat wydzielony
|
asesor |
7 |
16258 |
28 gru 2006, 15:40
bombas3
|
 |
Kiedy Rafał zacznie się wypowiadać ?
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
neandertalski |
20 |
34682 |
28 gru 2006, 10:44
krytyczny
|
 |
Ankieta: Boisko na osiedlu przy ul. Idzikowskiego
|
$wIEtY |
1 |
8107 |
28 gru 2006, 3:22
alien_zgc
|
 |
O samorządzie co nieco
|
bombas3 |
1 |
7885 |
27 gru 2006, 20:53
krytyczny
|
 |
nadmiar śmieci podczas świąt
|
dziubas17 |
7 |
15989 |
27 gru 2006, 15:31
bartez
|
 |
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2007 Roku
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
qba |
26 |
40763 |
26 gru 2006, 20:03
kasia145
|
 |
Zatoczki parkingowe przy ul. Langiewicza
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
prosty_garbus |
16 |
32574 |
23 gru 2006, 16:22
neandertalski
|
 |
Spowiedź Prosyniaka
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3, 4 ]
|
krytyczny |
47 |
61511 |
23 gru 2006, 14:14
aleksander
|
 |
Espresso - równią pochyłą w kierunku dna??
|
menelopa |
4 |
11681 |
22 gru 2006, 19:09
menelopa
|
 |
Adam Cebula - Oświetlenie na ulicy Łużyckiej
|
menelopa |
2 |
8951 |
22 gru 2006, 13:40
menelopa
|
 |
Adam Cebula - lista UNESCO
|
neandertalski |
1 |
8052 |
22 gru 2006, 11:17
Adam Cebula
|
 |
jak się żyje na granicy PL-DE ? Dzisiaj w TVN - Zgorzelec
|
aleksander |
5 |
12830 |
22 gru 2006, 10:27
aleksander
|
 |
Kolejne potrącenie, kolejna ucieczka
|
krytyczny |
10 |
20249 |
22 gru 2006, 9:56
karola
|
 |
Weihnachtsbaum? czemu nie ;)
|
andrzejz |
9 |
21022 |
22 gru 2006, 8:18
zubek
|
 |
Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu
|
bombas3 |
0 |
8245 |
21 gru 2006, 23:36
bombas3
|
 |
To jest dopiero balagan!
|
ddominika |
3 |
11626 |
21 gru 2006, 20:22
Grażyna
|
 |
Co należy zaorać?
[ Przejdź na stronę: 1 ... 5, 6, 7 ]
|
s1wy |
96 |
126640 |
21 gru 2006, 19:22
Grażyna
|
 |
Betlejemskie Światełko Pokoju
|
Robert Gruszecki |
1 |
8134 |
21 gru 2006, 19:17
Grażyna
|
 |
Adam Cebula - Obwodnica Zgorzelca
|
menelopa |
1 |
8543 |
21 gru 2006, 15:24
Adam Cebula
|
 |
Dzisiejsze spotkanie Rady Miasta i podwyzka dla Burmistrza
|
gobo007 |
6 |
13984 |
19 gru 2006, 15:16
zubek
|
 |
RAFALE GRONICZ czy wykorzystasz szansę?
|
Ball Kani |
6 |
15321 |
18 gru 2006, 22:57
dziadek 36
|
 |
Zgorzelec zaprasza 9 grudnia - "Punky-Dub Connection''
|
zxc |
6 |
15583 |
18 gru 2006, 14:23
bartez
|
 |
Pragmadialektyka
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
bonzo |
22 |
38983 |
18 gru 2006, 12:25
aleksander
|
 |
Ankieta: Dlaczego "zaorać" przewody Telefonii Dialog?
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
złośliwy |
16 |
31203 |
17 gru 2006, 18:32
oskarek
|
 |
JAKUBY 2007
|
bombas3 |
6 |
16226 |
17 gru 2006, 18:05
zubek
|
 |
"Tanio, szybko, bez przestrzegania zasad BHP."
|
alien_zgc |
2 |
15772 |
17 gru 2006, 17:50
alien_zgc
|
 |
Co co djam
|
Kubek |
0 |
8345 |
16 gru 2006, 8:51
Kubek
|
 |
zamach na samorzady - blokowanie inwestycji samorządów
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
gobo007 |
37 |
62221 |
15 gru 2006, 12:16
złośliwy
|
 |
obrzydliwe prywatne słupy ogłoszeniowe
|
jacop |
6 |
15283 |
15 gru 2006, 0:29
złośliwy
|
 |
Grażyna Smaś-Grudzińska - czy nadaje się na dyrektora MDK ?
|
asesor |
4 |
12057 |
14 gru 2006, 18:17
aleksander
|
 |
Admin zmienił treść mojej wypowiedzi !!!!
|
Ball Kani |
1 |
7991 |
14 gru 2006, 17:42
aleksander
|
 |
Ankieta: oświetlenie w mieście
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
ddch |
31 |
53843 |
13 gru 2006, 21:54
bombas3
|
 |
Mleko dla niemowlaka, co z tym zrobic?
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
gobo007 |
30 |
50285 |
13 gru 2006, 21:20
aleksander
|
 |
Sybiraków - Buczka?
|
darsyl |
2 |
9432 |
13 gru 2006, 14:33
gobo007
|
 |
Sylwestrowe Party dla tych co nie mają planów.
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
aleksander |
37 |
55235 |
12 gru 2006, 21:26
bartez
|
 |
Komercyjne wykorzystanie obiektów MDK dla młodzieży.
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
bog180 |
36 |
54722 |
11 gru 2006, 23:25
Marko
|
 |
Pan Józek i kręgi zbożowe
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
neandertalski |
34 |
53259 |
11 gru 2006, 18:22
zubek
|
 |
Ankieta: wiceburmistrzowie
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
batosza |
20 |
40367 |
11 gru 2006, 17:20
Skafander
|
 |
n - telwizja nowej generacji w Zgorzelcu
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
aleksander |
40 |
62614 |
11 gru 2006, 14:45
aleksander
|
 |
Festiwal Piosenki Greckiej- sens istnienia.
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
złośliwy |
33 |
49402 |
11 gru 2006, 13:07
s1wy
|
 |
Współpracaz Görlitz
|
BELUSHI |
11 |
26224 |
09 gru 2006, 20:21
BELUSHI
|
 |
bez komentarza
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3, 4 ]
|
aleksander |
51 |
91347 |
08 gru 2006, 17:02
aleksander
|
 |
Bezmyślne zakazy parkowania
|
prosty_garbus |
3 |
11462 |
08 gru 2006, 15:56
Ernesto
|
 |
Oświadczenie dotyczące tego działu.
|
aleksander |
0 |
11758 |
08 gru 2006, 15:17
aleksander
|
 |
Gdzie podział sie z_drw?
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
Ernesto |
18 |
35184 |
08 gru 2006, 0:32
mieszczuch
|
 |
Jakis kurs języka polskiego? - na koszt Rady Powiatu może?.
|
złośliwy |
1 |
8204 |
07 gru 2006, 22:35
aleksander
|
 |
Droga Zgorzelec - Radomierzyce - do poprawek
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
gobo007 |
15 |
32894 |
07 gru 2006, 21:53
Ernesto
|
 |
Ankieta: taxi zgorzelec - nowa lepsza korporacja ?
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
aleksander |
22 |
37931 |
07 gru 2006, 19:38
petec
|
 |
Co powstanie dla dzieci?
|
s1wy |
6 |
16507 |
06 gru 2006, 19:13
Grażyna
|
|
|